Среда, 18.09.2019, 08:08
Приветствую Вас Гость | RSS

МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І -ІІІ СТУПЕНІВ № 10
АДРЕСА: ПРОСП. БОГОЯВЛЕНСЬКИЙ 20-Б, ТЕЛ. (0512) 44-20-08

Меню сайта
Календарь
«  Сентябрь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Наша гордость

Наша гордість

КРЕМІНЬ Тарас Дмитрович (10.06.1978 р., смт. Казанка Миколаївської області) – депутат Миколаївської обласної ради VI скликання, в.о. голови Миколаївської обласної партійної організації «ВО «Батьківщина».

Закінчив ЗОШ №10 (м. Миколаїв, 1995), Миколаївський державний педагогічний університет за спеціальністю «ПМСО. Українська мова і література, зарубіжна література та мова (англійська)» із відзнакою (2000), Інститут літератури імені Т.Г.Шевченка НАН України за спеціальністю 10.01.01 – українська література (2004), Літню школу при Лундському університеті (Швеція) (2008). докторантуру на кафедрі української та зарубіжної літератури і методики їх навчання імені М.М.Максимовича ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (2013).

Працював викладачем, старшим викладачем, доцентом кафедри української літератури, заступником декана факультету філології та журналістики Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського (2000-2012), старшим викладачем МФ Київського національного університету культури та мистецтв (2003-2004), доцентом Чорноморського державного університету імені Петра Могили комплексу «НУ «Києво-Могилянська академія» (2011-2012), методистом Миколаївського відділення НЦ «Мала академія наук України».

Т.Д.Кремінь – кандидат філологічних наук, доцент, Відмінник освіти України; лауреат премії Кабінету Міністрів України „За внесок молоді у розбудову держави” („за творчі досягнення”); нагороджений дипломом ІІ ступеня Міністерства освіти та науки України «За кращу модель наукового товариства учнів», нагрудним знаком «Софія Русова», почесними відзнаками УМВС України в Миколаївській області, прокуратури Миколаївської області, ювілейною медаллю «90 років миколаївській міліції», почесними грамотами управління освіти Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївської обласної ради тощо. Він – переможець обласного, всеукраїнських літературних конкурсів, багаторазовий переможець конкурсу «Краща миколаївська книга». Т.Д.Кремінь – автор сотень статей у фахових виданнях, є автором книг: „Потік води живої”  (2006), „Прокуратура правової держави” (2007), „На захисті людини. Міліція Миколаївщини: історія та сьогодення” (2008), „Камінний хліб” (2008), «Тернова зоря родоводу» (2008), упорядник поетичних збірників, антологій, хрестоматій, посібників. Член Національної спілки журналістів України, Національної спілки краєзнавців України. Володіє англійською мовою.

У 2010 р. обраний депутатом Миколаївської обласної ради від ПП «Фронт Змін». Входить до складу постійної депутатської комісії обласної ради з питань культури, освіти та науки, сімї, молоді та спорту.

Лопата В’ячеслав Павлович

Народився 15 серпня 1961 року в М.Миколаєві.

Загинув 18 квітня 1980 року.

Похований в місті Миколаєві.

Рядовий.

Що встиг він зробити за своє коротке життя? Навчався, як і всі його однолітки, в школі. Закінчив Миколаївську десятирічку №10. Потім працював в автопідприємстві №14121. Слава мав спокійну вдачу. До будь-якої роботи, як і до навчання, ставився добросовісно. Брав активну участь в громадському житті: як в школі, так і на роботі.

11 листопада 1979 року його призвали до лав Радянської Армії. Та прослужити В'ячеславу довелось лише п'ять місяців. Курс молодого бійця пройшов в Молдавії, а через два місяці вже був в Афганістані. Служив у військовій частині №51883, не раз брав участь в бойових операціях, але додому завжди писав заспокійливі листи: мовляв, все спокійно, служба проходить нормально.

Бій в провінції Герат для В'ячеслава Лопати став останнім. Це було 18 квітня 1980-го року. Частині, в якій він служив, належало звільнити три населені пункти. Два перших вже були відвойовані. За третій розгорівся запеклий бій біля мечеті. Ворог переважав силою. Душмани вели безперервний автоматний і кулеметний вогонь. Всі спроби наших бійців підійти ближче закінчувалися невдачею. Багато бійців загинуло.

Важко передбачити, що спало на думку В'ячеславу, коли, він, маневруючи, поповз впе­ред. Затримався на долі секунди... і автоматна черга змусила Славу впасти в арик. Друзі подумали, що він загинув, але через деякий час побачили сміливого хлопця біля глиняного валу. Він був поранений, але, вибравши вдале для ведення вогню місце, зумів знешкодити кулемет і вбив 9 душманів. Шлях до мечеті був вільним. Ворогові запропонували здатися. З воріт мечеті почали виходити ті, хто чинив опір. Наші солдати, серед яких був і герой цієї битви, забирали у них зброю. В'ячеслав стояв біля командира С.Луцького. І тут сталося непе­редбачене. Душман схопив автомат і вистрелив прямо у В'ячеслава. До трьох попередніх поранень додалося іще одне, і цього разу, на жаль, смертельне. Останнім, що сказав молодий солдат, було: "Передайте привіт мамі..." Він говорив ще щось, але розібрати його слова вже ніхто не зміг.

В.П.Лопата нагороджений орденом Червоної Зірки, посмертно. Його нагороду отримали батьки.

В музеї бойової слави школи-інтернату №5 м. Миколаєва зберігаються документи про життя і подвиг рядового Лопати...

 

Попов Олександр Леонідович, 25.02.1966, м. Миколаїв. Призначений 26.10.1984 р. Ленінським РВК м. Миколаїв. У Афганістані: 26.10.1984 р – 09.12.1986 р. Рядовий. Стрілець в/ч 2042 (Кєркі). Нагороджений медаллю «За відміну у охороні державного кордону». Нині проживає в м. Миколаєві.


Михайлов Михаил

обладатель рекорда Украины

«Самый гибкий мальчик»,

- полуфиналист телешоу «Україна має талант!»

 

    Миша родился  в 1996 году. С 4 лет ходил в садик.  С неполных 6 лет пошёл учиться в первый класс  школы №10 г. Николаева. Миша особо не отличался от своих одноклассников. Хорошо учился, пробовал свои силы в разных  направлениях: учился игре на фортепиано, посещал художественный кружок, шахматный кружок; ходил на плавание, волейбол, каратэ.  Поиски интересного увлечения закончились в спортивной школе №1 в секции «паркура».

     Единственно, что отличало Мишу от сверстников – высокий рост и худощавость. Удивительная гибкость его тела наблюдались еще в детстве, но никто не обращал на это внимание. Просто выгибал локоть наоборот и мог выдвинуть лопатки.

     Все изменилось в  феврале 2012 года,  когда он случайно посмотрел по телевизору выступление самого гибкого человека на планете Дэниэла Смитта. Под впечатлением увиденного Михаил решил попробовать выполнить некоторые фигуры. На удивление у него получилось с первого раза. Миша с увлечением продолжил развивать свою гибкость.   

     Весной он увидел по телевизору шоу «Україна має талант!», в котором участвовала  гибкая девушка из Одессы, а летом в Николаеве проводили кастинг на участие в этом шоу. Миша решил показать свои способности.  Жюри признало его талант и включило его номер в  полуфинал.

    Мишу заметили и начали приглашать на всевозможные шоу. Заинтересовался его талантом и Национальный Реестр Рекордов Украины. Во время выступления в телешоу «Говорить Україна», Михаил зарегистрировал Рекорд, как самый гибкий мальчик  Украины. При росте 189,5см и весе 65кг, он легко укладывается в ящик размером 58,5х46,0 за 4,8сек.

  Сейчас Миша учится на третьем курсе Николаевского Политехнического колледжа, совершенствует свои способности и выступает.


Вход на сайт
Поиск

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтов - uCoz